>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Turizem Lundrime Marketing Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Panaire Kontaktieren Sie uns 
:: Marketing
Logo 125x125

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Organizojme pjesmarrje ne Panairet gjermane
Panaire
Pjesmarrje ne Panairet gjermane!

Ne panairet e medha te organizuara ne Gjermani, ekspozohen prodhime nga me te ndryshmet. Nese deshironi ju mund te jeni pjesemarres ne keto panaire.

Ne menyre qe paraqitja juaj te jete sa me dinjitoze dhe e suksesshme ne ju ndihmojme per arritjen e ketij qellimi. Kontaktet tona profesionale me firmat vendase qe merren me dizajnimin e prezantimin te stendave si dhe gjithe logjistika e nevojshme per kete qellim te ofruara nga ana jone, jane çelesi juaj drejt suksesit.

Per me teper informacione na kontaktoni permes e-mail

Perveç kesaj, ne ju ofrojme ndihme dhe ndermjetesim per gjetjen dhe mirembajtjen e kontakteve ekonomike ne tregjet perendimore.

Ne kontaktet tona gjenden partner potencial nga Europa dhe vende te tjera te botes qe jane te interesuar ne importimin e prodhimeve vendore nga Kosova e Shqiperia si dhe te eksportojne prodhimet e tyre ne tregjet e Shqiperise e te Kosoves. Ne formularin me poshte mund te regjistroni edhe ju firmen tuaj. (vetem firmat serioze ju lutemi)

Nese prodhimet tuaja jane cilesore si dhe kapaciteti juaj prodhues mberrin prodhimin per export ne keto tregje atehere mos hezitoni te na kontaktoni! Kliko ketu.
:: Regjistro firmen tuaj ne datoteken tone

:: Lidhje te rendsishme
Auma-messen.de
Messe-berlin.de
Messe-duesseldorf.de
Messefrankfurt.com
Messe.de
Hamburg-messe.de
Kölnmesse.de
Leipziger-messe.de
Messe-muenchen.de
Messe-stuttgart.de

:: Rezervo hotelin

:: Last Minute fluturim
Logo 2 100x35

:: Bashkepunim
Vendosni nje baner apo link tonin ne webfaqen tuaj dhe ne do te ju shperblejme. me teper
:: Reklama juaj ketu
:: Fluturoni me Austrian
:: Reklama juaj ketu
:: Prenoto hotelin tuaj!
1&1 City-Flat für 6,99 €/Monat
www.austrian.com
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum