>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Tropikal Resort Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Tropikal Resort - ofertat turistike nga bregdeti i Durresit
Tropikal Resort Durres

Kompleksi Tropikal Resort<< mbrapa
Plepa, Durres

Pozicioni: Tropikal Resort eshte nje nder komplekset me te medha turistik ne Shqiperi. Me nje shtrirje prej disa hektaresh ku ju do te mund te gjeni ēdo lloj sherbimi qe kerkoni per pushimet tuaja.
Mes hapesirave gjigande me gjelberim, shtrihen vilat, hotelet, baret, restorantet, diskot, kazinote, kendet e shumte te lojrave per femije dhe shetitoret ku ju mund te kaloni oret e pasdites dhe mbremjes. Resorti ndodhet  40 km  larg Tiranes, dhe 5 km larg qytetit te Durresit. Distanca nga deti 150 m.

Dhomat: Kompleksi Tropikal Resort posedon 63 dhoma dhe 20 apartamente me nje kapacitet prej 550 shtreter. Dhomat dhe suitat jane te mobiluara me komoditet bashkekohor dhe posedojne: tv, telefon, kondicioner, minibar, banje me dush, tharėse flokėsh, pamje nga deti. Dhomat ndodhen ne Hotel dhe ne godinat/shtepite e vogla ne kuader te kompleksit

Sherbimet: Restorantet ofrojne kuzhine shqiptare dhe italiane me produkte te fresketa te detit. Peshkataret e kompleksit sjellin gjithmone peshk te fresket nga Adriatiku. Restorante tė jashtme dhe te brendshme, vetesherbim gjate veres me ushqime tradicionale dhe tė lira, piceri me furre druri, bare te shumte, disko gjigande me kapacitet deri 5000 persona. Veres, kendojnė kėngetarė tė njohur shqiptarė dhe tė huaj. Kazino dhe lojra fati, salla konferencash, parking. Plazhi gjigand me rere te paster ofron sherbim fantastik i cili ėshtė falas pėr klientet, shazlone ne plazh, dush ne plazh, shetitje me varka, pedalina dhe motorra uji.
Ēmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dyshe Dhome dyshe superiore Suite
01.01. - 30.04.17 60 € 70 € 130 €
01.05. - 14.06.17 70 € 80 € 140 €
15.06. - 14.07.17 80 € 90 € 150 €
15.07. - 25.08.17 90 € 100 € 170 €
26.08. - 15.09.17 80 € 90 € 150 €
16.09. - 31.12.17 70 € 80 € 140 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja dhe nje mengjez i pasur, nje ēader plazhi ose pishine, parkingu, hyrjet ne disko apo shfaqjet ne mbremje dhe te gjitha taksat.  Cmimet e dhomave me pamje nga deti jane 10 Euro per nate me te shtrenjta.

Femijet: 0-4 vjeē falas kur flene me priderit. 5-11 vjeē -50% zbritje ne ushqim!

*Ēmimet per dhoma dyshe, treshe dhe apartamente ne godinat qe ndodhen ne kuader te kompleksit, jane me te lira dhe mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Kompleksin Tropikal Resort, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Tropikal Resort ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Restorant te jashtem
• Salle konferencash
• Plazh privat
• Bar / Disko
• Pishine / pishine femije
• Ashensor
• Piceri me furre druri
• Parking pa pagese
• Muzike live
• Kend lojrash per femije
• Recepsion 24 ore
:: Dhomat posedojne
• TV satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Internet
• Telefon 
• Banje me dush, wc
• Tharese flokesh
• Pamje nga deti
• Minibar

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Tiranė
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Reklame
:: Lidhje interneti :: Oferta nga Neckermann :: Lundrime me traget :: Kredi me % te volitshme
Neckermann UrlaubsWelt Lundrime me traget
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum