>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Turizëm Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Oferte per grupe
Per Grupe mbi 50 personash ofrojme akomodim me cmim te lire. Na kontaktoni
» me teper

:: Apartamente private
Ofrojme edhe rezervim ne apartamente private, ne keto qytetet: Durres, Shengjine, Vlore. Kontaktoni ne email per informacione tjera
» me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Aranzhmane turistike - Hotele ne Shqiperi dhe Ulqin
Ofertat tona turistike jane te aranzhuara ne menyre te atille qe gjithkush te mund te gjej diçka interesante per vete.

Perveq akomodimit ne Hotele, ju ofrojme mundesine te prenotoni pushimin tuaj edhe ne apartamente private komplet te mobiluara.

Me deshiren tuaj, ne ju krijojme oferta personale turistike per familje, grupe nxensish, studentesh, puntoresh etj. Mjafton te na dergoni nje e-mail ose te telefononi ne: + 49 (0) 234 - 387431 apo 4146922.
Kosove: ne e-mail


:: Aranzhmane turistike nga bregdeti shqiptar
Hotel Oaz Durres
Hotel Oaz
Golem, Durres

Çmimet nga 18 € per person » me teper

» me teper oferta nga bregdeti shqiptar

Hotele ne:
Tirane l Durres l Vlore l Himare l Sarande l Shkoder l Lezhe l Velipoje

:: Oferta turistike nga bregdeti ulqinit - apartamente ne Ulqin
Apartamente ne Ulqin
Objekti 101
Plazh i madh, Ulqin

Pozicioni: Apartamentet ndodhen ne Ulqin, 800-900 metra larg nga plazha e madhe, ndertese moderne me vendparkim » me teper

» me teper oferta nga bregdeti Ulqinit

:: Aranzhmane turistike nga bregdeti turk

Paketa turistike nga bregdeti turk! Informatat ne gjuhen gjermane!
Oferta te shumta turistike nga bregdeti turk.
» me teper

Klikoni ne linkun e qytetit te deshiruar dhe prenotoni: Antalia & Belek, Side & Alania, Kemer & Beldibi, Cesme & Izmir dhe Stamboll

:: Shetitje disa ditore ne Shqiperi - Ture ne Shqiperi
Ture neper Shqiperi
Shetitje disa ditore kulturo-historike në Shqiperi
Ne bashkepunim me partneret tane ne Shqiperi ju mundesojme te njihni vendin e Ilireve dhe Shqiponjave. » me teper
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper

:: Udhetime me autobus
Dortmund - Tirane
Vetem 130 €. (bilete nje drejtimshe)

Frankfurt - Tirane
Vetem 120 € . (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

Çmimet e larteshenaura nuk perfshijne bileten e tragetit

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Oferte speciale!
Ofrete speciale ne Durres

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturoni me Austrian
:: Paketa turistike
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
www.austrian.com
Neckermann UrlaubsWelt

Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum