>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime me autobus Berlin - Prshtine Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
» Osnabrück - Prishtine

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Udhetime me autobuse per ne Kosove
Ketu me poshte ju prezentojme linjen sezonale te udhetimeve me autobuse nga Berlini per ne Kosove dhe anasjelltas

Udhetim Berlin - Kosove: nepermjet Austrise dhe Hungarise

1 ) Berlin - Prishtine: çdo te shtune
Kthimet nga Prishtina: çdo te enjte
1) Berlin -Prishtine te shtuneve
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Hamburg Arritja
Hamburg
12:30 Berlin, ZOB am Funkturm 13:00
15:00 Dresden, Hbf. Bayrische Straße 09:00

 
15:00 Prishtine, stacioni i autobuseve 07:00
 
Arritja
Kosove
Arritja ne Prishtine nje dite me vone.
Nisja
Kosove
  Zbritje: Femijet 0-10 vjec 10-15%  
Prishtine - Berlin te enjteve

:: Çmime speciale nga shume qytete te Gjermanise
Berlin - Prishtine vetem 150 euro  (bilete kthyese)

Dresden - Prishtine vetem 150 euro (bilete kthyese )

Çmimet tjera per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Kosove dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit apoe-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus ofrojme edhe fluturime direkte per ne Prishtine. Per me teper per fluturime per ne Prishtine klikoni ketu
:: Gjermani - Kosove
Berlin - Prishtine
Vetem 100 € (bilete nje drejtim)

Dresden - Prishtine
Vetem 100 € (nje drejtim)

*Çmimet e larteshenuara vlejne per linjen Berlin - Prishtine nepemjet Hungarise

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Kosove
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Kosove: Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart,
Ulm, München, Hamburg, Bremen, Kassel, Nürnberg
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele ne Shqiperi
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi


Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum