>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Bielefeld - Struge Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine

:: Autobuse modern
Autobuset me te cilet organizojme udhetimet tona jane modern me ajer te kondicionuar, kuzhine, televizion, WC, 49-51 ulese, ...
:: Udhetime me autobuse per ne Maqedoni - Bileta te lira
Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta te udhetimeve me autobuse ne destinacionin Gjermani - Maqedoni dhe anasjeltas:

Udhetime Gjermani - Maqedoni: nepermjet Kroacise
Bielefeld - Shkup, çdo te merkure dhe shtune
1) Bielefeld - Shkup/Struge
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Gjermani Arritja
Gjermani
06:00 Bielefeld Brackwede ZOB 19:30
07:00 Hamm, Hbf., Westausgang 18:30
08:00 Dortmund Hbf. ZOB 18:00
09:00 Essen Hbf. ZOB 17:30
10:00 Wuppertal, ZOB am Wunderbau 17:00
11:00 Düsseldorf, ZOB 16:30
12:30 Leverkusen, Sonderbahnsteig S Am Hbf.
16:00
13:00 Köln Arena, Gummersbacherstr. 31 15:30
15:30 Frankfurt, stacioni i autobuseve
13:30
18:30 Nürnberg, ZOB 11:30
20:00 München, stacioni i autobuseve Hackerbrücke
09:00
  Arritja ne Maqedoni / Gjermani nje dite me vone.  
16:00 Kumanove, stacioni i autobuseve 16:30
17:00 Shkup, stacioni i autobuseve 15:40
18:00 Tetove, stacioni i autobuseve 14:40
18:30 Gostivar, stacioni i autobuseve 14:00
20:30 Kercove, stacioni i autobuseve 13:00
21:30 Struge, stacioni i autobuseve 12:00
Arritja
Maqedoni
* nga keto qytete nuk ka nisje

Nisja
Maqedoni
  Zbritje: Femijet 0-10 vjec 50%  
Struge - Bielefeld çdo te marte dhe premte

Çmimet per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Maqedoni dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit: 0234-387431 apo e-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus Gjermani-Maqedoni, ofrojme edhe fluturime me aeroplan nga shume qytete te Gjermanise, dhe Zvicrres per ne Shkup. Me teper per fluturime me aeroplan per Shkup klikoni ketu
:: Gjermani-Maqedoni
Bielefeld - Shkup
Vetem 90 €. (bilete nje drejtimshe)

Dortmund - Shkup
Vetem 90 € (bilete nje drejtimshe)

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Maqedoni
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Maqedoni: Bielefeld, Hamm, Dortmund, Essen, Wuppertal, Düsseldorf, Leverkusen, Köln, Frankfurt,
München

:: Maqedoni - Gjermani
Nga keto qytete mund te udhetoni me ne per ne Gjermani: Kercove, Gostivar, Shkup, Tetove, Kumanove, Struge
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele Shqiperi
Thomas Cook

Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum