>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime Gjermani - Kroaci - Mal i Zi - Kosove Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine

:: Autobuse modern
Autobuset me te cilet organizojme udhetimet tona jane modern me ajer te kondicionuar, kuzhine, televizion, WC, 49-51 ulese, ...

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Udhetime me autobuse per ne Kosove nepermjet Malit te Zi
Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta aktuale te udhetimeve me autobuse nga Gjermania per ne Kosove nepermjet Malit te Zi:

Udhetim Gjermani - Kosove: nepermjet Kroacise dhe Malit te Zi

1 ) Dortmund - Prishtine: çdo te shtune
2 ) Hamburg - Prishtine: per momentin nuk kemi nisje

Kthimet nga Kosova dhe Shqiperia permes Malit te Zi jane cdo te merkure

1) Dortmund - Prishtine
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Gjermani Arritja
Gjermani
03:30 Dortmund, Hbf., Omnibusbahnhof 20:00
04:00 Essen, Hbf., ZOB
19:00
04:30 Düsseldorf, Hbf., Westseite, Worringerstr. 18:00
06:00 Köln Flugahfen, Terminal 2, ZOB 17:00
09:00 Frankfurt Hbf, Pforzheimerstraße 15:00
10:00 Mannheim Hbf., Busbahnof 14:00
13:00 Stuttgart Flugahafen Busterminal Messe 12:00
14:00 Ulm Böfingen, Omnibusbahnhof 10:30
16:00 München ZOB, an der Hackerbrücke 09:00
  Arritja ne Kosove/Gjermani nje dite me vone.  
21:00 Prizren stacion i autobuseve 05:00
22:00 Prishtine, stacioni i autobuseve 04:00
Arritja
Kosove
Autobusi kalon neper keto shtete: Austri, Slloveni, Kroaci, Mal i Zi dhe Shqiperi
Nisja
Kosove
  Zbritje: femijet prej 0-10 vjec 20%

* per momentin nuk kemi nisje
 
Nisja nga Prishtina te merkureve

2) Hamburg - Prishtine nuk kemi nisje!
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Gjermani Arritja
Gjermani
07:00 Hamburg, Hbf., ZOB 19:30
09:00 Hannover, ZOB 17:45
16:00 München ZOB, an der Hackerbrücke 11:30
     
23:00 Prishtine, stacioni i autobuseve 08:00
Arritja
Kosove
Arritja ne Kosove nje dite me vone.
Nisja
Kosove
  Zbritje: femijet prej 0-10 vjec 10%  
Nga Prishtina nuk kemi nisje!

:: Çmime speciale nga shume qytete te Gjermanise
Frankfurt - Prishtine 180 euro (bilete kthyese. Çmimi vlene per linjen e autobusit Gjermani - Kroaci - Mali i Zi - Shqiperi - Kosove)

Çmimet per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Kosove dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit apo e-mailit
:: Gjermani - Kosove
Stuttgart - Prishtine
Vetem 150 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

München - Prishtine
Vetem 140 €. (bilete per vajtje dhe ardhje)

*Çmimet e larteshenuara vlejne per linjen e  autobusit:
Gjermani-Mal i Zi-Kosove

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Kosove
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Kosove dhe Shqiperi nepermjet Kroacise dhe Malit te Zi: Dortmund, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Mannheim, Stuttgart, Ulm, München

:: Kosove - Gjermani
Me Iliria Agentur mund te udhetoni nga Kosova dhe Shqiperia per ne Gjermani:

 Kontakt / rezervim: 
  Emailit: dergo e-mail

:: Partner

:: Lundrime Traget
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele ne Shqiperi
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi


Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2018 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum