>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime Gjermani - Kroaci - Mal i Zi - Kosove Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine

:: Autobuse modern
Autobuset me te cilet organizojme udhetimet tona jane modern me ajer te kondicionuar, kuzhine, televizion, WC, 49-51 ulese, ...

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Udhetime me autobuse per ne Shqiperi nepermjet Malit te Zi
Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta aktuale te udhetimeve me autobuse nga Gjermania per ne Shqipri nepermjet Mali te Zi:

Udhetim Gjermani - Shqiperi: nepermjet Kroacise dhe Malit te Zi

1 ) Dortmund - Tirane: çdo te shtune

Kthimet nga Shqiperia permes Malit te Zi jane te merkureve

1) Dortmund - Prishtine
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Gjermani Arritja
Gjermani
03:30 Dortmund, Hbf., Omnibusbahnhof 20:00
04:00 Essen, Hbf., ZOB
19:00
04:30 Düsseldorf, Hbf., Westseite, Worringerstr. 18:00
06:00 Köln Flughafen, Terminal 2, ZOB 17:00
09:00 Frankfurt Hbf, Pforzheimerstraße 15:00
10:00 Mannheim Hbf., Busbahnof 14:00
13:00 Stuttgart Flugahafen Busterminal Messe,. ZOB. 12:00
14:30 Ulm Böfingen, Omnibusbahnhof 10:30
16:00 München ZOB, an der Hackerbrücke 09:00
  Arritja ne Shqiperi/Gjermani nje dite me vone.  
18:00 Tirane, te 15 kateshi (Hotel Tirana Intern.) 07:00
Arritja
Shqiperi
Autobusi kalon neper keto shtete: Austri, Slloveni, Kroaci, Mal i Zi
Nisja
Shqiperi
  Zbritje: femijet prej 0-10 vjec 30%

 
Nisja nga Tirana te merkureve


:: Çmime speciale nga shume qytete te Gjermanise
Frankfurt - Tirane 180 euro (bilete kthyese. Çmimi vlene per linjen e autobusit Gjermani - Kroaci - Mali i Zi - Shqiperi)

Çmimet per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Shqiperi dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit apo e-mailit
:: Gjermani - Kosove
Stuttgart - Tirane
Vetem 160 € (bilete per vajtje dhe ardhje)

München - Tirane
Vetem 140 €. (bilete per vajtje dhe ardhje)

*Çmimet e larteshenuara vlejne per linjen e  autobusit:
Gjermani-Mal i Zi-Shqiperi

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Kosove
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Shqiperi nepermjet Kroacise dhe Malit te Zi: Dortmund, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Mannheim, Stuttgart, Ulm, München

:: Shqiperi - Gjermani
Me Iliria Agentur mund te udhetoni nga Shqiperia per ne Gjermani:

 Kontakt / rezervim: 
  Emailit: dergo e-mail
:: Lundrime Traget
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele shqiperi
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi


Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2018 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum