>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime Hamburg - Prishtine Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
» Osnabrück - Prishtine

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Udhetime me autobuse per ne Kosove

Udhetime me autobus Hamburg-Prishtine

Ketu me poshte ju prezentojme linjen sezonale te udhetimeve me autobuse nga Hamburgu per ne Kosove dhe anasjelltas

Udhetime Hamburg-Prishtine: nepermjet Austrise dhe Hungarise

1 ) Hamburg - Prishtine: çdo te marte, premte dhe shtune

Prishtine-Hamburg: çdo te marte, merkure dhe shtune
1) Hamburg -Prishtine te shtuneve
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Hamburg Arritja
Hamburg
07:00 Hamburg, Hbf., ZOB 18:15
09:00 Hannover, Hbf., ZOB 14:45
12:00 Kassel, Bf. Wilhelmshöhe Busparkplatz * 12:15
16:00 Nürnberg, ZOB Bahnhofstr. Adcom-Center * 08:15
18:30 München ZOB, Hackerbrücke - Arnulfstr. 17 05:45

 
15:00 Prishtine, stacioni i autobuseve 07:00
* nga keto qytete nuk ka nisje
Arritja
Kosove
Arritja ne Prishtine nje dite me vone.
Nisja
Kosove
  Zbritje: Femijet 0-10 vjec 10-15%  
Prishtine - Hamburg te enjteve


:: Çmime speciale nga shume qytete te Gjermanise
Hannover - Prishtine vetem 90 euro  (bilete nje drejtimshe)


Çmimet tjera per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Kosove dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit apoe-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus ofrojme edhe fluturime direkte per ne Prishtine. Per me teper per fluturime per ne Prishtine klikoni ketu
:: Gjermani - Kosove
Hamburg - Prishtine
Vetem 150 € (bilete kthyese)

Nürnberg - Prishtine
Vetem 80 € (nje drejtim)

*Çmimet e larteshenuara vlejne per linjen Hamburg - Prishtine nepemjet Hungarise

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Kosove
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Kosove: Hamburg, Hannover, Kassel, Nürnberg, München,

:: Kosove - Gjermani
Me Iliria Agentur mund te udhetoni nga Kosova per ne Gjermani:

 Kontakt / rezervim: 
 Emailit: dergo e-mail
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotel Sheraton Tirane
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi


Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Neckermann UrlaubsWelt
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum