>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Hamburg Struge Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine

:: Autobuse modern
Autobuset me te cilet organizojme udhetimet tona jane modern me ajer te kondicionuar, kuzhine, televizion, WC, 49-51 ulese, ...
:: Udhetime me autobuse per ne Maqedoni
Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta te udhetimeve me autobuse ne destinacionin Gjermani - Maqedoni dhe anasjeltas:

Udhetime Gjermani - Maqedoni: nepermjet Kroaci
Hamburg - Shkup, çdo te marte, merkure, premte dhe shtune

1) Hamburg -Shkup/Struge
Nisja
Gjermani

Vendet e nisjes / arritjes ne Gjermani Arritja
Gjermani
09:00 Hamburg Hbf. ZOB 18:30
11:00 Hannover, stacioni i autobuseve 16:00
12:30 Göttingen, Rasthof Göttingen 14:00
13:30 Kassel Wilhelmshöhe ZOB 13:00
14:30 Kirchheim, stacioni i autobuseve 12:00
15:00 Fulda, stacioni i autobuseve
11:30
16:30 Würzburg, stacioni i autobuseve
10:00
19:00 Regensburg, stacioni i autobuseve
07:30
20:30 Passau, stacioni i autobuseve
06:00
  arritja nje dite me vone  
16:00 Kumanove, stacioni i autobuseve 11:40
17:00 Shkup, stacioni i autobuseve 10:40
18:00 Tetove, stacioni i autobuseve 09:40
18:30 Gostivar, stacioni i autobuseve 09:00
20:30 Kercove, stacioni i autobuseve 07:00
21:30 Struge, stacioni i autobuseve 06:00
Arritja
Maqedoni
* nga keto qytete nuk ka nisje
Arritja ne Shkup nje dite me vone.

Nisja
Maqedoni
  Zbritje: Femijet 0-10 vjec 30%  
Struge - Hamburg çdo te marte,merkure, premte dhe shtune
Çmimet per udhetime me autobuse ne destinacionet Gjermani - Maqedoni dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit: 0234-387431 apo e-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus Gjermani-Maqedoni, ofrojme edhe fluturime me aeroplan nga shume qytete te Gjermanise, dhe Zvicrres per ne Shkup. Me teper per fluturime me aeroplan per Shkup klikoni ketu
:: Gjermani-Maqedoni
Hamburg - Shkup
Vetem 90 €. (bilete nje drejtimshe)

Hannover - Shkup
Vetem 90 € (bilete nje drejtimshe)

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Maqedoni
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Maqedoni: Krefeld, Düsseldorf, Frankfurt Offenbach, Würzburg, Kitzingen, Nürnberg,
Bielefeld, Paderborn, Rosenheim, Salsburg

:: Maqedoni - Gjermani
Nga keto qytete mund te udhetoni me ne per ne Gjermani: Kercove, Gostivar, Shkup, Tetove, Kumanove, Struge
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele Shqiperi
Thomas Cook

Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum