>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime Londer - Prishtine Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Frankfurt - Prishtine
» München - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Frankfurt - Prishtine
» Dortmund - Prishtine
» Hamburg - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
» Osnabrück - Prishtine

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Udhetime me autobuse per ne Kosove
Ketu me poshte ju prezentojme linjen sezonale te udhetimeve me autobuse nga Londra per ne Kosove dhe anasjelltas

Udhetim me autobus Angli - Kosove: nepermjet Austrise dhe Hungarise

1 ) Londer - Prishtine - Londer:
Nisjet Londer-Prishtine realizohen cdo te premte

Kthimet nga Prishtina per ne Londer te premteve
1) Londer -Prishtine
Nisja
Londer

Vendet e nisjes / arritjes ne Hamburg Arritja
Londer
18:00 Londer, hotel Ramada- NW7 3HU. 18:15
    14:45
    12:15
    08:15
    07:00
    05:45

 
15:00 Prishtine, stacioni i autobuseve 07:00
 
Arritja
Kosove
Arritja ne Prishtine dy dite me vone.
Nisja
Kosove
  Zbritje: nuk ka  
Prishtine - Hamburg


:: Çmime speciale
Londer - Prishtine vetem 200 Funta  (bilete kthyese)

Çmimet tjera per udhetime me autobuse ne destinacionet Angli - Kosove dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit apoe-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus ofrojme edhe fluturime direkte per ne Prishtine. Per me teper per fluturime per ne Prishtine klikoni ketu
:: Gjermani - Kosove
Londer - Prishtine
Vetem 150 Funta (nje drejtim)


*Çmimet e larteshenuara vlejne per linjen Londer - Prishtine nepemjet Hungarise

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Gjermani - Kosove
Nga keto qytete te Anglise mund te udhetoni me ne per ne Kosove: Londer
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotel Sheraton Tirane
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi


Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum