>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Paris - Prishtine Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
» Osnabrück - Prishtine

:: Autobuse modern
Autobuset me te cilet organizojme udhetimet tona jane modern me ajer te kondicionuar, kuzhine, televizion, WC, 49-51 ulese, ...
:: Udhetime me autobuse per ne Kosove
Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta te udhetimeve me autobuse ne destinacionin France - Kosove dhe anasjeltas:

Udhetime France - Kosove: nepermjet Hungarise
Paris - Prishtine cdo te premte ne mesnate
1) Paris -Prishtine
Nisja
France

Vendet e nisjes / arritjes ne France Arritja
France
24:00 Allée des Performances, 93160Noisy-le-Grand 23:00
04:00 53 Rue Guillaume Tell, 21000 Dijon 20:00
05:00 Avenue Aristide Briand, 39100 Dole, France 19:00
07:30 Avenue Wilson, Belfort  90000 16:30
08:00 Avenue General Leclerc, Mulhouse 68100  15:30
09:30 Bismarckallee 5-7, 79098 Freiburg 14:00
10:30 Place de l'Étoile, 67076 Strasbourg 13:00
  arritja nje dite me vone  
16:00 Podujeve, Shtedime 05:30
17:00 Prishtine, stacioni i autobuseve 05:00
18:00 Peje, stacioni i autobuseve 03:00
Arritja
Kosove
Arritja ne Prishtine nje dite me vone.
Nisja
Kosove
  Zbritje: Femijet 0-10 vjec 20%  
Prishtine - Paris cdo te premte
Çmimet per udhetime me autobuse ne destinacionet France - Kosove dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit: 0234-387431 apo e-mailit.

Perveq udhetimeve me autobus Gjermani-Kosove, ofrojme edhe fluturime me aeroplan nga shume qytete te Gjermanise, dhe Zvicrres per ne Prishtine. Me teper per fluturime me aeroplan per Shkup klikoni ketu
:: Gjermani-Maqedoni
Paris - Prishtine
Vetem 130 €. (bilete nje drejtimshe)

Mulhouse - Prishtine
Vetem 110 € (bilete nje drejtimshe)

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: France - Kosove
Nga keto qytete te Gjermanise mund te udhetoni me ne per ne Kosove: Paris, Auxerre, Dole, Besancon, Belfort,Mulhouse, Freiburg

:: Kosove - France
Nga keto qytete mund te udhetoni me ne per ne Gjermani: Peje, Prishtine, Podujeve
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Udhetime neper evrope!
:: Hotele Maqedoni
Thomas Cook

Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Me teper se 1300 Hotele ne Maqedoni
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum