>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Shërbimet tona Rezervime online Kontakt
Turizem Marketing Panaire Webdesign Kredi Sigurime Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetime > Udhetime Zvicerr - Kosove Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine
:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane
:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Udhetime me autobuse Zvicerr - Kosove
Ketu me poshte ju prezentojme linjen e rregullt aktuale te udhetimeve me autobuse ne destinacionin Zvicerr - Kosove dhe Kosove-Zvicerr

Udhetime Zvicerr - Kosove: nepermjet Austrise dhe Hungarise
1 ) Gjeneve - Prishtine (çdo te marte dhe premte)
Nisjet nga Kosova jane te merkureve dhe shtuneve
1) Gjeneve - Prishtine çdo te marte dhe premte
Nisja
Zvicerr

Vendet e nisjes / arritjes ne Zvicerr Arritja
Zvicerr
09:00 Gjeneve, Stacioni i autobuseve 21:30
09:30 Luzane, Blecheret 20:30
11:30 Bern, Grauholz 19:00
12:30 Soloturn, Grenchen 18:00
15:00 Zürich, Forrenberg 16:00
19:30   12:00
     
16:00 Presheve, pompa e benzines 10:00
17:00 Gjilan, stacioni i autobuseve 09:00
17:30 Viti, udhekryqi Kllokot 08:15
17:45 Ferizaj, Restorant "Dani" 08:00
18:30 Prishtine, stacioni i autobuseve 07:00
Arritja
Kosove
Arritja ne Prishtine nje dite me vone.
Nisja
Kosove
  Zbritje: Femijet 0-12 vjec 10-20% zbritje!  
Prishtine - Gjeneve çdo te merkure dhe te shtune
Prishtine - Gjeneve vetem 100 CH (bilete nje drejtim)

Perveq udhetimeve me autobus Zvicerr-Kosove dhe anasjelltas, ofrojme edhe fluturime me aeroplane nga shume qytete te Zvicrres, per ne Prishtine. Me teper per fluturime me aeroplan ne: klikoni ketu

Çmimet per udhetime me autobuse si dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit apo e-mailit
:: Zvicerr - Maqedoni
Gjeneve - Prishtine
Vetem 100 CH . (bilete nje drejtimshe)

Zürich - Prishtine
Vetem 100 CH . (bilete nje drejtimshe)

*Çmimet e larteshenuara vlejne deri ne fund te muajit sezones verore

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Kosove - Zvicerr
Nga keto qytete mund te udhetoni me ne per ne Zvicerr: Prishtine, Ferizaj, Viti, Gjilan, Bujanovc
:: Turizem :: Last Minute Oferta :: Udhetime neper evrope! :: Kredit pa shufa
Thomas Cook Lundrim me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi
Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!
 
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Sponzorim Partneret Lidhje Impressum