>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Shërbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Turizem Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet > Udhetim me autobus         Kontaktieren Sie uns 
:: Gjermani - Kosove
» Dortmund - Prishtine
» Düsseldorf - Presheve

:: Gjer.-Kroaci-Kosove
» Dortmund - Prishtine

:: Gjermani - Shqiperi
» Kassel - Tirane
» Dortmund - Tirane

:: Gjer.-Kroaci-Shqiperi
» Dortmund - Tirane

:: Gjermani - Maqedoni
» Düsseldorf - Shkup
» Hamburg - Struge
» Bielefeld - Struge

:: Belgjike - Kosove
» Bruksel - Prishtine

:: Zvicerr - Kosove
» Gjeneve - Prishtine

:: Udhetime sezonale
» Hamburg - Prishtine
» Berlin - Prishtine
» Londer - Prishtine
» Paris - Prishtine
» Osnabrück - Prishtine

:: Autobuse modern
Autobuset me te cilet organizojme udhetimet tona jane modern me ajer te kondicionuar, ngrohje, minikuzhine, televizion, WC, 49-51 ulese, ...

:: Lundrime me traget
Ofrojme lundrime me traget nga qytetet e ndryshme te Italise per ne Shqiperi dhe vende tjera. » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
::Udhetime me autobus per ne Kosove,Maqedoni dhe Shqiperi

Udhetime me autobus

Organizojme udhetime te rregullta me autobuse Gjermani-Kosove, Zvicerr-Kosove, Belgjike-Kosove, Angli-Kosove nepermjet Austrise & Hungarise, pastaj Gjermani-Shqiperi/Kosove, nepermjet Italise, Gjermani-Maqedoni, nepermjet Sllovenise & Kroacise. Poashtu ofrojme linjen permes Kroacise & Malit te Zi. Keto udhetime i realizojme me kompanite me tradite shumevjeçare, si: Barileva Turist, Fertours, Habib Tours, Mimoza 93, Nasir Tours si dhe kompani tjera nga shume qytete te Gjermanise me çmime te volitshme.

Ketu me poshte ju prezentojme linjat e rregullta aktuale te udhetimeve me autobuse:

Per te shikuar orarin e udhetimeve klikoni ne linkun e linjes se deshiruar!
Gjermani - Kosove: nepermjet Austri & Hungari
» Dortmund - Prishtine: çdo te marte, merkure, premte dhe shtune
» Aachen - Presheve/Prishtine: çdo te marte dhe te premte
» Hamburg - Prishtine: çdo te marte, premte dhe shtune
» Berlin - Prishtine: çdo te marte, premte dhe shtune
» Osnabrück - Prishtine: çdo te marte dhe shtune

Udhetime Gjermani - Kosove: nepermjet Kroaci & Mali i Zi
» Dortmund - Prishtine: çdo te shtune
» Hamburg - Prishtine: se shpejti!

Udhetime Gjermani - Shqiperi - Kosove: nepermjet Italise
» Kassel - Tirane - Prishtine: çdo te enjte
» Dortmund - Tirane - Prishtine: çdo te enjte

Udhetime Gjermani - Shqiperi: nepermjet Kroaci & Mali i Zi
» Dortmund - Tirane: çdo te shtune

Gjermani - Maqedoni: nepermjet Slloveni & Kroaci
» Düsseldorf - Shkup: çdo te premte
» Hamburg - Struge: çdo te merkure dhe shtune
» Bielefeld - Struge: çdo te merkure dhe shtune

Belgjike - Kosove/Maqedoni: nepermjet Austri & Hungari
» Bruksel - Prishtine/Shkup : çdo te marte dhe te premte

Zvicer - Kosove/Maqedoni: nepermjet Austri & Hungari
» Gjeneve - Prishtine/Shkup: çdo te marte dhe te premte

Angli - Kosove: nepermjet Austri & Hungari
» Londer - Prishtine:

France - Kosove: nepermjet Austri & Hungari
» Paris - Prishtine: vetem gjate sezones verore

:: Bileta te lira nga shume qytete te gjermanise
München - Prishtine vetem 120 euro (bilete kthyese)

Düsseldorf - Shkup vetem 90 euro (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane vetem 90 euro (bilete nje drejtimshe)

Bari - Durres 90 euro/person (bilete trageti dy drejtimshe)
Oferta per traget Bari-Durres vlene vetem per personat qe udhetojne me autobus per ne Shqiperi dhe Kosove)


Ne baze te kerkesave edhe nga Italia ju ofrojme mundesine te udhetoni per ne Shqiperi dhe Kosove. Çdo te premte nga keto qytete: Bolzano 05:00, Trento 05:30, Verona 06:00, Bologna 08:00 dhe Ancona 11:00. Na kontaktoni per informata me te hollesishme.

Çmimet per biletat e udhetimeve me autobuse ne destinacionet Gjermani - Kosove, Gjermani - Shqiperi, Gjermani - Maqedoni, Belgjike - Kosove, Zvicerr - Kosove dhe Gjermani - Itali - Shqiperi - Kosove, Angli-Kosove si dhe hollesi tjera aktuale mund ti kerkoni permes telefonit: 0234-387431 apo e-mailit
:: Udhetime Kosove
Frankfurt - Prishtine
Vetem 80 € (bilete nje drejtimshe)

Stuttgart - Prishtine
Vetem 70 € (nje drejtim)

*Çmimet e larteshenuara vlejne per linjat e autobusit nepermjet Hungarise dhe jane te perkohshme!

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Udhetime Shqiperi
Dortmund - Tirane
Vetem 130 €. (bilete nje drejtimshe)

München - Tirane
Vetem 140 € (bilete per vajtje ardhje).

*Çmimet e larteshenuara nuk perfshijne biletat e tragetit dhe vlejne per linjen nepermjet Italise.

:: Udhetime Maqedoni
Frankfurt - Shkup
Vetem 80 €. (bilete nje drejtimshe)

:: Gjermani - Kosove
Me ne mund te udhetoni per ne Kosove, Shqiperi dhe Maqedoni nga keto qytetete: Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart,
Ulm, München, ...

Rezervimet ne: 0234-387431 ose e-mail

:: Gjermani - Shqiperi
Dortmund, Essen, Düsseldorf, Köln, Frankfurt, Mannheim, Karlsruhe, Stuttgart, Ulm, München dhe Kassel

:: Kosove - Gjermani
Me Iliria Agentur mund te udhetoni edhe nga Kosova, Shqiperi dhe Maqedonia per ne Gjermani, Zvicerr, Belgjike dhe shtete tjera

Kontakt / rezervim: 
 Emailit: dergo e-mail
Barileva Turist Fertours Deva Tours Habib Tours
:: Turizem
:: Kredi me % te volitshme
:: Hotele Shqiperi
:: Udhetime neper Evrope
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Brindisi-Vlora-Brindisi


Me teper se 1900 hotele dhe apartamente ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum