>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Hotel Mediteran Resort
Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
Hotele ne Tirane
Hotele ne Durres
Hotele ne Vlore
Hotele ne Himare
Hotele ne Sarande
Hotele ne Shkoder
Hotele ne Lezhe
Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
Objekti 100
Objekti 101
Objekti 102
Objekti 103
Objekti 104
Objekti 105
Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
Antalya & Belek
Side & Alanya
Kemer & Beldibi
Cesme & Izmir
Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
s
:: Hotel Mediteran Resort Ulqin
Hotel Mediteran Ulqin2 yje
Hotel Mediteran Resorta<< mbrapa
Mujo Ulqinaku bb, Ulqin

Pozicioni: Hotel Mediteran ndodhet ne zemer te Ulqinit i rrethuar me pisha, vetem disa minuta ecje kembe nga plazhi i vogel. Hoteli ofron mikpritjen tradicionale balkanase me atmosferen e tij te vecante.

Dhomat: Hotel Mediteran disponon 100 dhoma, nga keto dhoma ne sherbimin tuaj jane dhoma dopio standarde, dhoma dopio superiore, dhoma familjare per tre, kater apo me shume persona. Dhomat jane te paisura me: ajer te kondicionuar, frigo bar, televizor me satelit, banje me dusch dhe wc, balkone me pamje spkektakulare nga deti dhe nga qyteti i Ulqinit.

Sherbimet: Restoranti i hotelit i renovuar para pak kohesh, ju ofron nje mjedis teper relaksues dhe elegant, me nje kuzhine te zgjedhur, ku gershetohen traditat nderkombetare. Restoranti ka nje kapacitet prej 300 vendesh me hapsire te nevojshme per tu ndiere sa me komod. Hoteli posedon edhe pishine, bar, parking, salle konferencash, ...
hotel medietarn dhome dopio hotel mediteran hotel mediteran restaurant

mimi per dhome, per nate
Periudha dopio treshe katershe
01.01. - 14.05.14 50 € 70 € 80 €
15.05. - 30.06.14 70 € 90 € 105 €
01.07. - 10.09.14 80 € 100 € 125 €
11.09. - 31.10.14 70 € 90 € 105 €
01.11. - 31.12.14 50 € 70 € 80 €
Ne mim perfshihet: fjetja, mengjes i pasur bufe, perdorimi i pishines, interneti dhe parkingu

Femijet: 0-5 vje falas ne nje dhome me prinderit. 

* Taksa pr banim sht llogaritur n mim
Rezervo tani!

me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Mediteran ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

:: Hotel Mediteran
• Restorant 
• Bar - Kafe
• Wine - Bar
• Pishine
• Recepsion 24 ore
• Salle konferencash
• Parking

:: Dhomat posedojne
• TV Satelitor
• Ajer i kondicionuar
• Ngrohje per dimer
• Minibar
• Banje me dush
• Balkone

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime Mal i Zi
Mnchen - Podgorice
Duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online. me teper
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
Fluturime Podgorice
Logo 2 100x35

Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

boncredit
  2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum