>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Objekti 100 Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Objekti 100 ne bregdetin e Ulqinit
Apartament ne Ulqin
Objekti 100<< mbrapa
Plazh i madh, Ulqin

Ulqin, afer 800-900 metra nga plazha e madhe, ndertese moderne me vendparkim, garazhe te hapur dhe mobilim modern, kuzhine ne çdo kat, restorant, dhomat me ajer te kondicionuar, kasaforte, Frigorifer, TV, dush, WC dhe ballkon.
Apartamenti 100 dhome dopioPlazh Ulqin Plazh i madh Ulqin
Çmimi per dhome, per nate
Periudha Dhome dopio B&B / HB Dhome treshe B&B / HB Dhome katershe B&B / HB
01.01. - 25.07.16 55 € / 67 € 80 € / 98 € 98 € / 122 €
25.07. - 25.08.16 65 € / 77 € 85 € / 103 € 100 € / 124 €
25.08. - 03.10.16 50 € / 62 € 65 € / 83 € 80 € / 104 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, perdorimi i pishines, parkingu tarifa B&B, kurse tarifa HB perfshine: fjetjen, mengjesin, darken, perdorimin e pishines dhe parkingun.

Femijet: 0-2 vjeç falas, 3-7 vjeç -50% zbritje nga çmimet e tabeles ne varesi te sezones.

Apartamentet me dy dhoma te ndara per 4 persona kushtojne: 55 € vetem fjetja (mengjesi 3,5 euro per person, kurse darka 5 euro per person)

Suita me dy dhoma te ndara per 5 persona kushtone: 110 € vetem fjetja (mengjesi 3,5 euro per person, kurse darka 5 euro per person)
Suita ka dy dhoma me nje madhesi pre 76 qm+ 30 qm terrasa.

* Taksa për banim nuk është llogaritur në çmim dhe është 1 € për person në ditë.

*Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Apartamente, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Apartamentet ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

:: Objekti 101 ofrone
• Apartamente me   madhesi 40-48 m2
• Dhoma dyshe
• Dhoma treshe
• Mengjezi dhe Darken
• Pishine verore
• Parking te siguruar

:: Dhomat posedojne
• Ajer te kondicionuar
• Banje me dush
• Frigorifer
• Kasaforte
• TV satelitor
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Podgorice
Fluturime te lira duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Prishtine
Vetem 70 €
» me teper
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
CheapTickets.de - immer die besten Angebote. Inklusive aller Billigflieger!
Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

boncredit
  © 2016 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum