>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Objekti 102 Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Apartamente ne Ulqin - Objekti 105 te kalaja e Ulqinit
Apartamente ne Ulqin
Objekti 102<< mbrapa
Kalaja, Ulqin

Pozicioni: Objekti 102 ndodhet ne hyrje te kalase dhe ka nje pamje jashtezakonisht te bukur nga deti dhe plazhin e vogel. Apartamentet ndodhen 150 m larg plazhit me beton dhe gure, dhe 200 m larg plazhit te vogel. Restoranti eshte 50 m larg objektit.

Objekti 102 posedon 5 apartamente me nga dy shtreter dhe mini kuzhine, banje me dush dhe wc, nje apartament me dy dhoma fjetje, nje dhome ndenje me kuzhine, banje me dushe dhe wc. Nje apartament me keter shtreter me kuzhine dhe banje me dush dhe wc. Te gjithe apartamentet kane pamje nga deti dhe ballkon dhe posedojne: TV, Banje me dush dhe wc, frigorifer.

Sherbimet: Objekti ofron parkingun e rrethuar dhe te siguruar 24 ore.
Objekti 2 dhome dopio Objekti 102 kuzhine Objekti 102 dhome
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha dhome dyshe dhome treshe dhome ketershe
01.01. - 30.06.15 28 € 42 € 55 €
01.07. - 31.08.15 35 € 50 € 65 €
01.09. - 31.09.15 28 € 42 € 55 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, parkingu dhe taksat e banimit

Femijet: 0-5 vjeç falas, 6-14 vjeç 30 % zbritje nga çmimet e tabeles

Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne objektin 102, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per apartamentet ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

:: Objekti 102 ofrone
• 5 Apartamente me nga   2 krevate, mini kuzhine   dhe banje me dush
• 1 Apartament me dy   dhoma dhe kuzhine
• 1 Apartament me 4   krevate banje dhe   kuzhine
• Parking te siguruar

:: Apartamentet ofrojne
• Kuzhine te kompletuar
• Banje me dush
• TV satelitor
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
Frankfurt - Podgorice
Fluturime te lira duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Prishtine
Vetem 80 €
» Udhetime
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lindrime me traget
:: Kredi me % te volitshme

Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2015 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum