>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Objekti 103 Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Apartamente ne Ulqin - Objekti 103 ne plazh te madh, Ulqin
Apartamente ne Ulqin
Objekti 103<< mbrapa
Plazh i madh, Ulqin

Pozicioni: Objekti 103 ndodhet vetem 400 metra larg nga plazha e madhe dhe posedon gjithsejt 6 apartamente me madhesi prej 60-65 m2.

Objekti 103 posedon 6 apartamente te mobiluara me nje komoditet bashkekohore. Çdo apartament ka hyrjen e veçante dhe nje madhesi prej 60-65 m2. Apartamentet posedojne: dy dhoma gjumi, kuzhine komplete, banje me kabine dushi, TV satelitor, ajer te kondicionuar dhe ballkon.

Sherbimet: Objekti ofron plazh privat dhe parkingun e rrethuar dhe te siguruar 24 ore.
Objekti 103 dopio Objekti 103 kuzhine Objekti 103 dhome ndeje
Çmimet vlejne per apartament, per nate
Periudha 3 persona 4 persona 5 persona
01.01. - 30.06.14 34 € 41 € 57 €
01.07. - 31.08.14 66 € 75 € 84 €
01.09. - 31.09.14 45 € 55 € 60 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, parkingu dhe taksat e banimit

Femijet: 0-5 vjeç falas, 6-14 vjeç 30 % zbritje nga çmimet e tabeles

Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne apartamente te objektit 103, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per apartamentet ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

:: Objekti 103 ofrone
• 6 Apartamente me   madhesi 60-65 m2
• Hyrje te veçante
• Plazh privat
• Parking te siguruar

:: Apartamentet ofrojne
• 2 Dhoma gjumi
• Kuzhine te kompletuar
• Banje me kabine dushi
• Ajer te kondicionuar
• TV satelitor
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
Frankfurt - Podgorice
Fluturime te lira duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Prishtine
Vetem 80 €
» me teper
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lindrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
travelchannel - tested for happiness
Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Bon Kredit
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum