>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Objekti 104 Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Apartamente ne Ulqin - Objekti 104 ne qender te qytetit, Ulqin
Apartamente ne Ulqin
Objekti 104<< mbrapa
Qender e qytetit, Ulqin

Pozicioni: Objekti 104 ndodhet pak minuta nga qendra e qytetit, 200 m larg plazhit te vogel, 250 m larg plazhit me pisha te ish hoteli Galeb dhe 200 m larg kalase se Ulqinit. Objekti posedon dhoma me dy, tre, kater krevate si dhe apartament.

Objekti 104: posedon 4 dhoma, nga keto jane 1 dhome dopio, 2 dhoma treshe, 1 dhome katershe dhe 1 apartament.
Dhoma per dy persona ka nje madhesi prej 12 m2. Dhomat per tre persona kane nje madhesi prej 20 m2, kurse ajo per kater persona ka madhesine 32 m2. Te gjitha dhomat jane te paisura me: banje me dush dhe wc, ajer te kondicionuar, frigorifer, TV satelitor dhe ballkon me pamje fantastike ne det. Te 4 dhomat kane dy kuzhina te medha ne dispozicion. Apartamenti ka dy dhoma fjetje, ku mund te vendosen 4 persona dhe eshte mjaft mire i mobiluar, dhe posedon: banje me dush dhe wc, ajer te kondicionuar, kuzhine, TV me satelit, terrace me pamje fantastike ne det.

Sherbimet: Objekti ofron parkingun e rrethuar dhe te siguruar 24 ore.
Objekti 104 dhome dopio Objekti 104 dhome kuzhine Objekti 104 dhome balkon
Ēmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha dhome dyshe dhome treshe Apartamenti
01.01. - 30.06.14 32 € 45 € 57 €
01.07. - 31.08.14 38 € 55 € 70 €
01.09. - 31.09.14 32 € 45 € 57 €
Ne ēmim perfshihet: fjetja, parkingu dhe taksat e banimit

Femijet: 0-5 vjeē falas, 6-14 vjeē 30 % zbritje nga ēmimet e tabeles

Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne objektin 104, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per apartamentet ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

:: Objekti 104 ofrone
• 1 dhome dopio
• 2 dhoma treshe
• 1 dhome katershe
• 2 kuzhina
• 1 Apartament
• Parking te siguruar

:: Dhomat posedojne
• Ajer te kondicionuari
• Kuzhine te perbashket
• Banje me kabine dushi
• Frigorifer
• TV satelitor
• Apartamenti / kuzhine
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lindrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
Ofrojme udhetime edhe per ne qytete te ndryshme evropiane!

Kliko ketu!

Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Bon Kredit
  © 2015 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum