>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Objekti 105 Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Apartamente ne Ulqin - Objekti 105 ne qytet, Ulqin
Apartamente ne Ulqin
Objekti 105<< mbrapa
Plazh i vogel, Ulqin

Pozicioni: Objekti 105 ndodhet vetem 500 metra larg nga plazha e vogel dhe qyteti dhe posedon gjithsejt 7 apartamente me madhesi per te gjitha kerkesat.

Objekti 105 posedon 7 apartamente te madhesive te ndryshme dhe te mobiluara me nje komoditet bashkekohore. Apartamentet posedojne: dhome fjetje, kuzhine, ajer te kondicionuar, banje me dush dhe wc, TV satelitor, frigorifer, balkone.

Sherbimet: Objekti ofron dhe parkingun e rrethuar dhe te siguruar 24 ore.
Objekti 105 dhome dopio Objekti 105 terrace Objekti 105 banje
Çmimet vlejne per apartament, per nate
Periudha 2 persona 3 persona 4 persona
01.01. - 30.06.14 32 € 45 € 57 €
01.07. - 31.08.14 38 € 55 € 70 €
01.09. - 31.09.14 28 € 45 € 57 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, parkingu dhe taksat e banimit

Femijet: 0-5 vjeç falas, 6-14 vjeç 30 % zbritje nga çmimet e tabeles

Info: Objekti 105 ofron edhe mengjezin per 3 euro ne dite/person

Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne apartamente te objektit 105, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per apartamentet ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail

:: Shqiperia sekreti i fundit i Evropes - Ture ne Shqiperi
Pamje e Beratit
Shetitje disa ditore kulturo-historike ne Shqiperi
Ne bashkepunim me partneret tane ne Shqiperi ju mundesojme te njihni vendin e Ilireve dhe Shqiponjave. » me teper
:: Objekti 103 ofrone
• 7 Apartamente me   madhesi te ndryshme
• Parking te siguruar

:: Apartamentet ofrojne
• Banje me kabine dushi
• Ajer te kondicionuar
• TV satelitor
• Internet
• Balkone
• Frigorifer

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
Frankfurt - Podgorice
Fluturime te lira duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper

:: Udhetim me autobus
München - Prishtine
Vetem 80 €
» me teper
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lindrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
travelchannel - tested for happiness
Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

Bon Kredit
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum