>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Himare > Vila Blu Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Himare
Vila Blu
Hotel Rapos 
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Vila Blu Himare - oferta turistike nga bregdeti i Himares
Vila Blu Himare

Vila Blu<< mbrapa
Lagjia Stefanel, Himara

Pozicioni: Pak metra larg detit mbi rrugen kryesore te rivieres Hotel Vila Blu ju jep mireseardhjen per nje qendrim shlodhes ne zemer te Himares. E vendosur ne faqen e kodres ne qender te Himares ne lagjen e qete Stefanel, e pajisur me pishine, bar, internet, ajer te kondicionuar, parkim te sigurte per klientet e saj Vila Blu eshte per pushimet tuaja buze detit, si edhe per te vizituar zonen ne stinera te ndryshme, hoteli me i pershtatshem.

Dhomat: Hoteli Vila Blu ka 10 dhoma te cilat jane te pajisura me ajer te kondicionuar, telefon, Tv, frigo-bar, banje me dush. Ju mund te perfitoni edhe nga sherbimi i internetit, i cili eshte i nje cilesie shume te mire, dhe i gjithe ky sherbim eshte falas per klientet e hotelit. Hoteli disponon dhoma me krevat dopio, dy krevata tek; ku ne disa dhoma mund te shtohen edhe krevate te tjere tek, te nese mysafiret e kane te nevojshme.

Sherbimet: Restoranti "Chimeras Magic" ndodhet buze detit ne qender te Himares, vetem 100 m larg Hotel Vila Blu. Personeli i sherbimit me nje eksperience nderkombetare, ju siguron cilesine e ushqimit dhe miresine e pjatancave.
Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome treshe  Dhome familjare
01.01. - 31.05.17 27 EUR 27 EUR 40 EUR
01.06. - 30.06.17 35 EUR 40 EUR 50 EUR
01.07. - 31.08.17 42 EUR 55 EUR 70 EUR
01.09. - 31.12.17 30 EUR 40 EUR 50 EUR
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjes i pasur bufe, çader ne pishine, perdorimi i internetit Wireless ne te gjitha hapsirat e ambientit, parkingu dhe te gjitha taksat.

Femijet: 0-5 vjeç 5 Euro nata, 6-12 vjeç10 Euro nata ne nje dhome me te rriiturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Vila Blu, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Himare
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Vila Blu ne Himare? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431 ose ne e-mail
Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant
• Bar ne Restorant
• Sherbim mjeksor
• Pishine verore
• Plazh privat
• Sherbim interneti   
• Recepsion 24 ore
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV me kabel
• Ajer i kondicionuar
• Banje me dush
• Ballkon
• Pamje nga deti

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Oferte per familje
Vila Blu ofron oferte per familje: 2 persona te rritur dhe 2 femije nen 12 vjec vetem 60 Euro nata. Ne cmim hyne fjetja dhe mengjezi

Na kontaktoni ne
» email
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
» me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Lundrime me traget :: Oferta nga Neckermann :: Fluturime - Turizëm :: Kredi me % te volitshme
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona
Neckermann UrlaubsWelt Me teper se 1900 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2017 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum