>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Sarande > Vila Duraku Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoj

:: Hotele ne Sarande
Hotel Butrinti
Hotel Brilant
Andon Lapa i Pare
Hotel Royal Saranda
Hotel Grand
Hotel Porta Eda
Hotel Mediterrane
Hotel Kaonia
Hotel Palma e Arte
Hotel Olympia
Hotel Mario
Vila Duraku
Hotel Sea Side
Hotel Apollon

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Vila Duraku, Sarande - oferta turistike
Vila Duraku

Vila Duraku<< mbrapa
Rr. Butrinti, Saranda

Pozicioni: Vila Duraku ndodhet vetem 2 minuta kembe nga qendra e qyteti dhe vetem rruga e ndane me detin.

Dhomat: Vila Duraku posedon 29 dhoma te mobiluara me nje stil modern dhe elegant. 20 dhoma jane superiore, 8 suita dhe 1 apartament. Secila dhome eshte e pajisur me ajer te kondicionuar e TV, telefon, Banje me dush dhe WC, minibar, ballkon dhe tharese flokesh.

Sherbimet: Kuzhina e restaurantit ofron menu trandicionale dhe internacionle. Hoteli posedon pishine verore, parking, terrace me pamje te mrekullueshme nga deti dhe qyteti,
Çmimet vlejne per dhome, per nate
Periudha Dhome dyshe Suite Apartament
01.01. - 30.04.14 50 € 70 € 60 €
01.05. - 30.06.14 60 € 80 € 80 €
01.07. - 31.08.14 90 € 120 € 140 €
01.09. - 31.10.14 60 € 80 € 80 €
01.11. - 31.12.14 50 € 70 € 60 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, interneti ne dhome, nje çader pishine, parkingu dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-10 vjeç falas, ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma superiore mund ti kerkoni nepermjet emailit
apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Porto Eda, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Sarande
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Vila Duraku ne Sarande? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail,  Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Restorant 
• Bar
• Pishine
• Recepsion 24 ore
• Parking
• Internet
• Kembim valute

:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Pamje nga deti
• Banje me dush
• Telefon
• Tharese flokesh
• Minibar
• Balkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
travelchannel - tested for happiness

:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Fluturime me aeroplan
:: Oferta nga Neckermann
:: Fluturime - Turizëm
:: Kredi me % te volitshme
www.aua.com
Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum