>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing Homeseite Sherbimet tona Rezervime online Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Hotele Durres > Hotel Nais Beach Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje
:: Hotele ne Durres
Hotel Adriatik
Hotel Oaz
Tropikal Resort
Hotel Nais
Hotel Arvi
Vila Belvedere
Hotel Dolce Vita
Hotel As
Hotel Akropoli
Hotel Lido
Hotel Bel Conti
Hotel Nais Beach
:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper
:: Moti ne Shqiperi
Click for Tirana, Albania Forecast
:: Partneret
Partnere te tjere
:: Ofertat turistike nga bregdeti i Durresit, Hotel Nais Beach
Hotel Nais Beach

Hotel Nais Beach<< mbrapa
Lgj. Nr.1, Shetitorja "Taulantia" Durres

Pozicioni: Hotel Nais Beach eshte nje hotel i ri i ndertuar ne vitin 2010 dhe ndodhet afer qendres te qytetit antik te Durresit, prane Portit, detit, Muzeut etnografik, "Aleksander Moisiu", Amfiteatrit, Kalase dhe zones Administrative ne rrugen tregtare. Eshte vendi me i favorshem qe ju krijon mundesine ti shijoni te gjitha bukurite e Durresit dhe detit. Largsia nga deti 50 m

Dhomat: Hotel Nais Beach disponon 24 dhoma, 12 prej tyre jane suita me dy dhoma, dhe 12 dhoma dopio. Te gjitha dhomat jane te paisura me TV, banje me dush, toalet, telefon, ajer te kondicionuar, minibar, balkone me pamje nga deti.

Sherbimet: Hoteli ofron, bar, ashensor, parking, salle konferencash, kembim valute, lehtesi per te hendikepuarit, sherbim te garantuar 24 ore, pagese me karte krediti, korrekt dhe personel te kualifikuar, plazh privat.
Çmimet vlejne per dhome, per nate 
Periudha Dhome dopio Dhome treshe Suita
01.01. - 31.12.14 45 € 55 € 55 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, parkingu, çadrat ne plazh dhe te gjitha taksat

Femijet: 0-2 vjeç falas, 2-12 vjeç -50% zbritje ne nje dhome me te rriturit.

*Çmimet per dhoma familjare mund ti kerkoni nepermjet emailit apo telefonit. Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Hotel Nais Beach, ofrojme zbritje nga çmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» Hotele tjera ne Durres
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Hotel Nais Beach ne Durres? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ne e-mail
:: Hoteli posedon
• Salle konferencash
• Pianobar
• Bar
• Recepsion 24 ore
• Ashensor
• Parking
• Plazh privat
• Kasete sigurimi
• Kembim valute
:: Dhomat posedojne
• TV
• Ajer i kondicionuar
• Telefon me linjë    internacionale
• Banje me dush, wc
• Balkone
• Minibar

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur
:: Fluturime te lira
München - Tiranë
Fluturim direkt duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.
» me teper
:: Udhetim me autobus
München - Tirane
Vetem 140 € (bilete kthyese). Nje drejtim vetem 90 Euro.
Ne keto cmime nuk perfshihet bileta e tragetit. » me teper
:: Reklame
:: Lundrime me traget :: Fluturoni me Austrian :: Rezervim online :: Kredi per pushimin tuaj
www.aua.com Me teper se 130 hotele ne Shqiperi, si Tirane, Durres, Sarande, Berat, .. rezervoni online  » me teper
  © 2014 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum