>> Shqip Deutsch English Favoritet Rekomando Newsletter abonim
Travel & Marketing
Homeseite
Sherbimet tona
Rezervime online
Kontakt
Udhetime Lundrime Marketing Panaire Webdesign Kredi Pune Shop
  Ju jeni ketu: >Homeseite >Sherbimet >Turizem >Paketa turistike Ulqin > Objekti 101 Kontaktieren Sie uns 
:: Hotele ne Shqiperi
» Hotele ne Tirane
» Hotele ne Durres
» Hotele ne Vlore
» Hotele ne Himare
» Hotele ne Sarande
» Hotele ne Shkoder
» Hotele ne Lezhe
» Hotele ne Velipoje

:: Apartamente Ulqin
» Objekti 100
» Objekti 101
» Objekti 102
» Objekti 103
» Objekti 104
» Objekti 105
» Hotel Mediteran

:: Hotele ne Turqi
» Antalya & Belek
» Side & Alanya
» Kemer & Beldibi
» Cesme & Izmir
» Stamboll

:: Portal turistik
Deshironi ti kaloni pushimet tuaja ne vende tjera te botes? Ska problem, edhe per kete kemi nje zgjidhje per ju! » me teper

:: Partneret
Partnere te tjere
:: Objekti 100 ne bregdetin e Ulqinit
Apartament ne Ulqin, Plazh i madh
Objekti 101<< mbrapa
Plazh i madh, Ulqin

Pozicioni: Objekti 101 eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe ndodhet 800 - 900 metra larg nga plazha e madhe.

Objekti posedon dhoma dyshe, treshe dhe apartamente, dhe nje suite, te cilat jane te mobiluara me nje komoditet bashkekohor. Dhomat kane nje madhesi prej 20-25 m2, kurse apartamentet 40-48 m2. Apartamentet posedojne: dy dhoma gjumi, ku njera dhome mund te perdoret edhe si dhome ndeje. Suita posedon dy dhoma me nje madhesi prej 70 m2 dhe nje terrace prej 30 m2. Te gjitha dhomat dhe apartamentet jane te paisura me: banjo me dush dhe wc, TV satelitor, ajer te kondicionuar, kasaforte, frigorifer dhe ballkon.

Sherbimet: Objekti ofron edhe garazha te hapura per klientet e vete, te ruajtura 24 ore si dhe pishinen verore te ndertuar kete vit..
Objekti 101plazh Ulqin plazh im madh ulqin
Ēmimi per dhome, per nate
Periudha Dhome dopio B&B / HB Dhome treshe B&B / HB Dhome katershe B&B / HB
01.01. - 25.07.16 55 € / 67 € 80 € / 98 € 98 € / 122 €
25.07. - 25.08.16 65 € / 77 € 85 € / 103 € 100 € / 124 €
25.08. - 03.10.16 50 € / 62 € 65 € / 83 € 80 € / 104 €
Ne çmim perfshihet: fjetja, mengjesi, perdorimi i pishines, parkingu tarifa B&B, kurse tarifa HB perfshine: fjetjen, mengjesin, darken, perdorimi i pishines dhe parkingun.

Femijet: 0-2 vjeē falas, 3-7 vjeē -50% zbritje nga ēmimet e tabeles ne varesi te sezones.

Apartemantet me dy dhoma te ndara per 4 persona kushtojne: 75 € vetem fjetja (mengjesi 3,5 euro per person, kurse darka 5 euro per person)

Suita me dy dhoma te ndara per 5 persona kushtone: 110 € vetem fjetja (mengjesi 3,5 euro per person, kurse darka 5 euro per person)
Suita ka dy dhoma me nje madhesi pre 76 qm+ 30 qm terrasa.

* Taksa pėr banim nuk ėshtė llogaritur nė ēmim dhe ėshtė 1 € pėr person nė ditė.

*Per grupe personash dhe qendrim te gjate ne Apartamente, ofrojme zbritje nga ēmimet e larteshenuara.
» Rezervo tani!

» me teper oferta ne Ulqin
Keni ndonje pytje ose paqartesi per Apartamentet ne Ulqin? Mos hezitoni te na kontaktoni ne telefon: + 49 (0) 234-387431, 4146922 ose ne e-mail. Kosove: ose ne e-mail
:: Objekti 101 ofrone
• Apartamente me   madhesi 40-48 m2
• Dhoma dyshe
• Dhoma treshe
• Mengjezi dhe Darken
• Pishine verore
• Parking te siguruar

:: Dhomat posedojne
• Ajer te kondicionuar
• Banje me dush
• Frigorifer
• Kasaforte
• TV satelitor
• Ballkon

Iliria Agentur ne:
Behu fan i Iliria Agnetur ne Facebook Behu anetare i Iliria Agentur ne Google plus Percjelleni Iliria Agentur ne Twitter Vizito kanalin e Videove ne YoutubeVizito Blogun e Iliria Agentur

:: Fluturime te lira
München - Podgorice
Fluturime te lira duke filluar nga 217 € Rezervimi behet vetem online.» me teper
:: Last Minute fluturime
:: Oferta nga Neckermann
:: Lundrime me traget
:: Kredi me % te volitshme
CheapTickets.de - immer die besten Angebote. Inklusive aller Billigflieger!
Neckermann UrlaubsWelt
Lundrime me traget
Bari-Durres-Bari
Ancona-Durres-Ancona

  © 2016 www.iliria agentur.com. Te gjitha te drejtat te rezervuara. Webkatalog Sponzorim Partneret Lidhje Impressum